سوالات متداول

راه اندازی رستوران

چنانچه قصد راه اندازی رستوران را دارید می توانید پاسخ خیلی از سوالات خود را دریافت نمایید.

میزان درصد از فروش ستارگان ایران از نمایندگی چه مقدار می باشد؟

بخشی از درآمد دفتر مرکزی از حق فرانچایزی است که دریافت می نماید و بخش دیگر آن مواد اولیه ای است که به شعبه ارائه می دهد اما بخشی از فروش هم بصورت درصدی از سود به میزان 4 الی 6 درصد از ناخالص می باشد.

چنانچه ملک در موقعیت مناسبی از منطقه قرار نداشته باشد تکلیف چیست؟

قطعا ملک ازطرف کارشناسان ما مورد تایید قرار نخواهد گرفت.

آیا می توان ملک دیگری را بصورت طولانی مدت اجاره کرد و کار را شروع کرد؟

اگر ملک دیگری با اجاره نامه طولانی مدت رهن نمایند، می توانند نمایندگی را دریافت کنند.

مراحل راه اندازی رستوران توسط ستارگان ایران چگونه است و از کجا بایستی شروع کرد؟

راه اندازی رستوران ستارگان ایران با تماس با شرکت و دریافت فایل پروپوزال شروع می شود و وقت قرار جلسه حضوری گذاشته می شود تا شما درخواست کننده عزیز در کم و کیف مسیر کاری قرار بگیرید  و بعد از به نتیجه رسیدن با کارشناسان ما، اطلاعات ملک تان را ارائه می دهید تا توسط کارشناسان ما مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و و بعد از تایید کارشناس، تشکیل پرونده صورت می گیرد.
پس از تشکیل پرونده مراحل راه اندازی 0 تا 100 ارزیابی ملک، جمع آوری دیتا تا مرحله فروش و پشتیبانی بصورت یکپارچه صورت می پذیرد.

آیا ملک حتما بایستی بنام خود مالک رستوران باشد یا میتوانید بنام اشخاص درجه خانواده نیز باشد؟

بله قطعا باید ملک بنام درخواست کننده نمایندگی باشد اگر هم ملک بنام اشخاص درجه یک خانواده است قرارداد نمایندگی با شخص صاحب ملک نوشته می شود و همچنین اگر   قرارداد اجاره نامه ملک بالای 5 سال معتبر داشته باشند می توانند نمایندگی را دریافت کنند.

دریافت تسهیلات ویژه حامی چگونه است و نحوه بازپرداخت و وجه تضامین آن به چه صورتی خواهد بود؟

دریافت تسهیلات ویژه طرح حامی در قالب فروش تقسیطی تجهیزات آشپزخانه است و همه تجهیزات در قالب تسهیلات ویژه اقساطی خواهند شد و بخشی از حق برند را نیز تقسیطی می نمایید و تا سقف 2 میلیارد تومان در بخش تجهیز تسهیلات به شما تعلق خواهد گرفت و وجه ضمانت هم بستگی به مذاکرات اولیه و اعتبار سنجی درخواست کننده می باشد و تضامین در قالب چک صیادی یا سند ملکی است.

چنانچه در حال حاضر رستوران دایر باشد اما بخواهیم شعبه ای از ستارگان ایران را داشته باشیم شروع کار و اخذ نمایندگی به چه صورتی خواهد بود؟

قطعاً رستورانی که قبلا دایر شده است با استانداردهای ما همخوانی ندارد و باید 0 تا 100 پروژه توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی قرار گیرد چرا که ممکن است که چیدمان آشپزخانه و تجهیزات تغییر پیدا کنند و آن چیزی که مورد استاندارد ستارگان ایران است را راه اندازی نمایند.

نحوه پشتیبانی و خدمات ستارگان ایران پس از راه اندازی رستوران به چه صورتی خواهد بود و چه خدماتی را ستارگان ایران پس از اعطای نمایندگی ارائه می دهد ؟

به دلیل اینکه شعبات ما بصورت زنجیره ای و همنام می باشد و شعبه ما بخشی از برند ما در آن شهر در حال فعالیت است، و خدماتی که داده می شود در خصوص کنترل کیفیت و بازدیدهای ادواری است.

بالغ بر 6 ماه سوپروایزر ستارگان ایران در شعبه قرار حضور دارد و کلیه موارد را تحت نظارت دفتر مرکزی مدیریت می نماید و بررسی کنترل هزینه های مجموعه و تامین بخشی از مواد اولیه و حفظ کیفیت و بررسی منو صورت می پذیرد و برنامه های خاص خود را خواهیم داشت و بخشی دیگری از کار شعبه آنالیز همیشگی می باشد.